Mafiáni sú známi svojou egocentrickosťou a veľkým prepychom. Hodnoty ich majetkov sa pohybujú v obrovských číslach a preto nie je žiadnym prekvapením, že si vždy dávali záležať na autách.

Danišovci

Auto Tutiho a Papasa bolo asi zo všetkých najskromnejšie. Danišovci sa vozili na Citroëne CX 14, čo bolo na tú dobu priemerné vozidlo, ktoré mohli ľudia bežne stretnúť. Toto auto sa pre nich nakoniec stalo osudným, keďže v ňom boli popravení výbuchom.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Peter Steinhübel alias Žaluď

Peter Steinhübel alias Žaluď sa vždy rád prezentoval a ukazoval. Na rozdiel od Danišovcov malo jeho auto cenovku niekoľko miliónov korún. Predstavte si, že v roku 1995 vidíte, ako okolo vás prefrčí červené Ferrari 348. Pravdepodobne by to bolo pre vás v tej dobe to najdrahšie auto, aké ste kedy videli. Práve takéto Ferrari vlastnil Steinhübel.

Alojz Házy

Pravdepodobne ešte väčším unikátom deväťdesiatych rokov bolo Lamborghini. Aj dnes je na slovenské pomery auto tejto značky veľkou vzácnosťou. Alojz Házy, ktorý bol veľmi dobrým kamarátom Mikuláša Černáka, si vďaka svojej mafiánskej činnosti zaobstaral Lamborghini Diablo.

Miroslav Sýkora

Miroslav Sýkora mal rád veľké a výstredné autá. Jedným z nich bol aj Hummer H1 v špeciálnej úprave, s ktorým po uliciach Bratislavy budil rešpekt.

Mikuláš Černák

Mikuláš Černák si potrpel na kvalite a jeho vkus bol úplne odlišný od všetkých. V jeho garáži stálo odparkované BMW 750i Alpina B12, ktoré bolo v tej dobe mimoriadne vzácne a je ním dodnes. Ide totiž o vôbec prvý bavorák so satelitnou navigáciou, vstavanou televíziou, vyhrievanými sedadlami či telefónom. Pod kapotou mal 5.7 litrový motor o výkone 387 koní. Po Černákovom odsúdení bol na dražbe jeho majetku najväčší záujem najmä o toto auto.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Zdroj: youtube.com/aby_si_vedel, | Foto: facebook.com/cernakmiki