Len včera vo večerných hodinách šokovala celú slovenskú verejnosť správa, že sympatický manželský pár Peter a Katka Saganovci sa rozvádzajú. Čo skutočne stálo za rozpadom ich navonok šťastného manželstva? 

Keď vo večerných hodinách začal internetom kolovať status oznamujúci rozvod manželov Saganovcov, mnoho ľudí si myslelo, že išlo len o hacknutý účet a informácia nie je pravdivá. Ani po takmer 24 hodinách však zo strany Petra či Katky žiadne vyhlásenie, ktoré by danú informáciu vyvrátilo, neprichádza. Naopak, slovenskými médiami kolujú možné dôvody, prečo k tomuto rozvodu prišlo. Všetko má vysvetľovať tajomný list.

Spomínaný list mal prísť do redakcie denníka Nový Čas ešte predtým, ako sa na internete objavili správy o rozvode manželov Saganovcov. Spomínaný web tvrdí, že list prišiel zo Žiliny a hoci pod ním nie je nik podpísaný, zjavne ho písala veľmi dobre informovaná osoba.

V liste sa má uvádzať, že za rozpadom ich manželstva stojí viacero dôvodov. Prvým konfliktom mala byť predmanželská zmluva, tým ďalším februárová návšteva Vatikánu, počas ktorej sa nikto z Kataríninej rodiny nedostal na audienciu k pápežovi.

Ďalším bodom “sváru” malo byť fotenie syna pre médiá, na čom sa Peter s Katkou nemali zhodnúť. Štvrtým a posledným hlavným problémom mali byť ich rozdielne názory na to, že Katka bude doma so synom a nebude cestovať na preteky s Petrom a jeho tímom.

Všetky uvedené informácie pochádzajú z webu Nový Čas. Ten ich priniesol s odvolaním sa na list, ktorý dostali do redakcie. Kompletné znenie ich článku nájdete –TU–.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook