Len pred dvoma dňami oslávil svoje 35. narodeniny a dnes je mŕtvy! Slovensko zasiahla nečakaná správa, ktorá zarmúti nejedného futbalového fanúšika. Telo známeho futbalistu Juraja Halenára našla polícia v sobotu v jednom z bratislavských parkov.

Halenárovu totožnosť polícia najskôr oficiálne nepotvrdila, no podľa webu noviny.sk bol športovec nezvestný už druhý deň. O jeho úmrtí informovala v hlavných správach aj televízia JOJ. Potvrdila tak špekulácie, ktoré sa začali šíriť internetom ešte počas dňa.

Telo muža mali nájsť popoludní v bratislavskom parku zvanom Vrakúnsky lesopark. “Totožnosť muža polícia zistila, ide o 35-ročného Trnavčana. Poverený príslušník v tejto súvislosti začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia,” uviedla pre TV JOJ Veronika Slamková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave. Túto informáciu neskôr polícia doplnila na svojom Facebooku, pričom potvrdila, že ide o nezvestného Juraja H.:“Potvrdzujeme správu o nájdení mužského tela vo Vrakúnskom lesíku dnes v Bratislave. Osoba bola nezvestná od 29. júna. Lekár nevylúčil cudzie zavinenie. Viac informácií nebudeme počas vyšetrovania poskytovať.” Česť jeho pamiatke!

Juraj Halenár

Zomrel futbalista Juraj Halenár

Zdroj: TV JOJ, Facebook/Polícia Slovenskej republiky