Dva a pol chlapa je kultový americký sitkom, ktorý sa obrovskej obľube teší dodnes. Medzi hlavné postavy seriálu patrili bratia Harperovci, Jake, gazdiná Berta, mama Evelyn a nespočetné množstvo krásnych žien, s ktorým Alan alebo Charlie spávali. Jedna z hviezd seriálu však teraz bojuje o holý život! 

Conchata Ferrell je známa americká herečka, ktorú u nás preslávila najmä úloha gazdinej Berty v projekte Dva a pol chlapa. Dnes má “Berta” už 77 rokov a podľa posledných správ bojuje o svoj život potom, čo prekonala infarkt. Ten si herečku našiel v máji 2020 a odvtedy strávila niekoľko týždňov na jednotke intenzívnej starostlivosti.

V súčasnosti je Conchata Ferrell v centre pre dlhodobo chorých, kde potrebuje k dýchaniu respirátor a podstupuje dialýzu. Rodáčka z Loudendale (Západná Virgínia, USA) však momentálne nevie komunikovať s okolím či personálom.

Jej manžel Arnie sa pre TMZ vyjadril, že v súčasnosti nie je žiadny spôsob ako urýchliť liečbu jeho manželky, ale dúfajú v to najlepšie. “Je to všetko neurologické. Momentálne nemôžeme urobiť nič preto, aby proces liečby prebiehal rýchlejšie. Dúfame v to najlepšie.”

Zdroj: Tmz.com, Unilad.co.uk | Foto: Warner Bros., YouTube

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU