Legendárny boxer Mike Tyson (53) je dodnes obrovským vzorom pre mnoho začínajúcich športovcov. A športový svet tento týždeň príjemne zaskočila informácia, že Tyson plánuje návrat do ringu! 

53-ročný Tyson sa stal ako 20-ročný najmladším šampiónom histórie ťažkej váhy. Svojho času bol naozaj obávaným bojovníkom, z ktorého boli súperi vytrasení často ešte pred začiatkom duelu. Neskôr sa však dostal do väzenia pre údajné znásilnenie, mal problémy s drogami a alkoholom, no a kariéru skončil neslávne, ako zadýchaný boxer za zenitom, topiaci sa v obrovských dlhoch.

Bohémsky život však neskôr vymenil za serióznejšiu tvár, objavil sa v menších rolách v rôznych filmoch a dokonca rozbehol vlastnú talkshow. V USA sa začal venovať biznisu s marihuanou, na ktorú má vlastnú farmu, no a teraz oznámil návrat do ringu v rámci série charitatívnych zápasov. Aby bolo každému jasné, že Mike sa nepôjde iba „hrajkať“, tak na internet zverejnil krátke video zo svojich aktuálnych tréningov. A tá rýchlosť je na boxera po 50-tke naozaj neuveriteľná!

Mike Tyson video z tréningu

Foto|Video: Instagram/MikeTyson, YouTube