Portugalská futbalová superstar v službách Realu Madrid je vraj definitívne na odchode zo Španielska. Hoci sa o prestupe Cristiana Ronalda píše každý rok, tentokrát je údajne jeho rozhodnutie odísť z Madridu isté!

O odchode Cristiana Ronalda sa špekulovalo už minulý rok, keď mal problémy s daňami a viackrát sa kriticky vyjadril na adresu fanúšikov “Bieleho baletu”. Tento rok si zapríčinil prestupové špekulácie sám, keď po finále Ligy majstrov vyhlásil, že bol rád hráčom Realu Madrid a o svojej budúcnosti bude fanúšikov informovať v najbližších dňoch. Už vtedy mal Ronaldo pred finálovým duelom spoluhráčom oznámiť, že v španielskom hlavnom meste končí.

Následne počas osláv v Madride síce predniesol, že ho v tomto meste uvidia aj budúci rok, lenže už o pár dní nato prišla šokujúca rezignácia trénera Zinedina Zidana. Z tejto správy CR7 rozhodne nadšený nebol, keďže jeho výborné vzťahy s Francúzom boli širokej verejnosti dobré známe. Nebol to však Zidane, ale peniaze, čo malo rozhodnúť o jeho konci.

Približne pred dvoma dňami sa totiž začalo všetkými svetovými športovými portálmi šíriť, že vedenie Realu Madrid na čele s Pérezom bez váhania odmietlo Cristianovu žiadosť o zvýšenie platu. Práve to mala byť pre 33-ročného kanoniera posledná kvapka trpezlivosti, kedy sa rozhodol, už údajne definitívne, Real Madrid opustiť. Túto informáciu o 100 percentnom konci Cristiana Ronalda v drese “Los Blancos” priniesli renomované portugalské noviny Record.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: Sportwitness.co.uk | Foto: Twitter