Pred pár dňami šokoval svet predčasný a náhly odchod švédskeho dídžeja Aviciiho, ktorého našli mŕtveho v hotelovej izbe v ománskom meste Maskat. Ešte ani neutíchli dohady o tom, čo bolo príčinou jeho smrti, a už vyšli na povrch ďalšie zaujímavé skutočnosti. Ukázalo sa, že Aviciiho priateľkou bola česká modelka Tereza Kačerová a dvojica spolu dokonca plánovala dieťa.  

O vzťahu Terezy s Aviciim vedelo len málo ľudí a možno by sa o ňom verejnosť ani nedozvedela, keby sa Tereza nerozhodla zverejniť na sociálnej sieti spoločné fotografie, videoklipy aj dojímavý list. Priznáva v ňom, že posledné dni strávila čakaním na prebudenie a na informáciu, že správa o úmrtí jej partnera je len nevydareným vtipom či strašným omylom. „Až teraz mi dochádza, že Ťa už nikdy nebudem mať možnosť vidieť,“ napísala modelka.

Chceli spolu dieťa

V dlhom a veľmi osobnom liste spomínala na prvé rande s Aviciim a ospravedlňovala sa mu za svoje chyby, ktorých sa vo vzťahu dopustila. Vyčítala si ale napríklad aj to, že sa jej nedarilo otehotnieť, a každý mesiac tak prichádzalo ďalšie a ďalšie sklamanie. „Vždy som si priala náš vzťah držať v súkromí, pretože som chcela, aby bol len náš a nechcela som hrať v celom tom humbuku rolu. Myslela som si ale, že ak by som to niekedy svetu odhalila, bol by to moment, kedy oznamujem, že s tebou čakám dieťa. Ach jaj, ako sa tento plán pokrivil,“ napísala v závere svojho listu Tereza.

Česká modelka má z predchádzajúceho vzťahu syna Luka, o ktorého sa spoločne s Aviciim starali. 25-ročná kráska žijúca v Amerike ale nepatrila k puritánkam a na sociálnej sieti tak môžu fanúšikovia vidieť aj pár jej šteklivých fotografií. Nepochybujeme, že Avicii ňou bol očarený a ju aj jej syna miloval. Škoda len, že ani tento vzťah ho nezachránil pred smrťou…

Šťastná rodinka

Modelka Tereza Kačerová

Šteklivé fotky nahej Terezy si môžete pozrieť  — TU —   a   — TU —

Foto: Instagram