Vysielanie Farmy 11 má pred sebou záverečné týždňe a čím viac sa chýli ku koncu, tak tým viac sa už špekuluje o možnom víťazovi. Na oficiálnom facebookovom profile tejto reality show sa nedávno rozbehla anketa o tom, ktorí súťažiaci by si najviac zaslúžili ísť až do finále. A rozhodnutie divákov je naozaj prekvapivé! 

Na Farme sa objavuje množstvo rôznych ľudí a pováh, a zatiaľ čo poniektorí sú výrazní až príliš, a potom sa hnevajú, že sa na nich strhne pozornosť, tak iní súťažou plávajú pomerne nenápadne. A práve v spomínanej ankete dostal najväčšiu podporu jeden z tých menej výrazných súťažiacich Gabriel Sedláček (23).

Mnoho divákov si totiž všimlo, že mladý východniar nemá za potrebu veľa zbytočne rozprávať, no keď už niečo povie, tak to má naozaj hlavu aj pätu. Popritom je aj pracovitý a šikovný, čo už niekoľkokrát počas súťaže dokázal. A aj napriek tomu, že úvodné týždne bol ostatnými farmármi často nechutne dourážaný, tak to dokázal ustáť a nakoniec si vybudoval pozíciu najobľúbenejšieho farmára medzi divákmi a zároveň najväčšieho favorita na víťazstvo, čo potvrdzujú aj spomínané komentáre, ktoré nájdete nižšie!

Kto by mal vyhrať Farmu – komentáre

Foto: Facebook/Farma