Futbalista Vladimír Weiss mladší sa opäť raz stal terčom slovenského bulváru. Internetom sa totiž šíria šokujúce fotky, na ktorých je v dôvernom objatí so šéfom Slovana Bratislava, pričom následne sa vymočil pred luxusným hotelom. Teraz sa na verejnosť dostalo aj video!

Pred pár hodinami obleteli slovenský internet fotografie z bujarého víkendu, ktorý so svojimi polovičkami prežívali Vladimír Weiss mladší a Ivan Kmotrík mladší. Teraz na verejnosť preniklo aj šokujúce video z celého incidentu.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

„Mrzí ma, že niekto má zvrátenú potrebu tajne nakrúcať cudzích ľudí a pošle na zverejnenie video, ktoré je vytrhnuté z kontextu. S Vladovou manželkou a mojou partnerkou sme na spoločnom víkende. Vlado prežíval náročné a ťažké obdobie, a ako jeho blízky kamarát považujem za normálne, že sa kamarátsky objímeme a podporíme sa. Mrzelo ho, že kvôli zdravotným problémom nám nemohol pomôcť v európskych pohároch. Nechýbali preto ani normálne ľudské emócie. Mrzí nás záverečná časť videa, za čo sa v mene Vlada ospravedlňujem.“

Takto sa k celému incidentu vyjadril šéf Slovana Bratislava Ivan Kmotrík mladší pre Nový Čas. A práve tento portál teraz exkluzívne priniesol aj video z celej šokujúcej situácie. To si pozrite na odkaze nižšie a spravte si názor sami!

Celé video Vladimíra Weissa ml. a Ivana Kmotríka ml. nájdete – TU

Zdroj: Cas.sk | Foto: Reprofoto/Tivi.cas.sk, Facebook

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU