Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou? Jeden z najnečakanejších transferov tohto leta má prebehnúť na trase Bayern Mníchov – Real Madrid, pričom do “Bieleho baletu” má zavítať niekdajšia hviezda rivalskej Barcelony Thiago Alcântara.

Thiago Alcântara je 27-ročný španielsky záložník, ktorý svoju kariéru začal v akadémi La Masia a teda v tíme FC Barcelona. Cez mládežnícke celky sa prebojoval až do prvého mužstva, v ktorom pôsobil v rokoch 2011-2013, ale následne prestúpil k nemeckému gigantovi. Bayern Mníchov za neho v lete 2013 zaplatil 25 miliónov eur, jeho dnešná trhová hodnota je ale odhadovaná minimálne na 60 miliónov.

Podľa posledných správ na svetových weboch ako Express či The Sun mal Thiago Alcântara pred pár hodinami súhlasiť s odchodom do madridského Realu, čím by určite skompletizoval jeden z najzaujímavejších prestupov tohto leta. Otázkou ešte zostáva, či sa dokážu na podmienkach transferu dohodnúť aj zástupcovia klubov Real Madrid a Bayern Mníchov. Thiago má totiž v bavorskom celku zmluvu platnú až do roku 2021.

Zdroj: Express.co.uk | Foto: YouTube