Dnešný semifinálový duel na Farme bude plný emócii. Okrem toho, že zvyšných súťažiacich čaká tvrdý boj o postup do finále, tak budú navyše pod drobnohľadom svojich niekdajších súperov. Na duel sa totiž prídu pozrieť takmer všetci bývalí farmári a budú mať počas neho dôležitú úlohu. Dať hlas tomu, kto si podľa nich najviac zaslúži byť vo finálovom boji! 

Aj napriek tomu, že Gabriel Sedláček (23) mal na začiatku najhoršiu štartovaciu pozíciu, kedy na neho nadávali aj východniari aj západniari, tak mu po príchode späť na statok väčšina z nich prekvapujúco odovzdala svoj hlas. Pri televíznych obrazovkách boli exfarmári totiž svedkami toho, že sa podľa ich slov na nič nehral a bol jediný úprimný na statku, tak ho chceli takýmto spôsobom posunúť do finále.

Mnohí dokonca tvrdili, že si postúpiť spomedzi semifinalistov zaslúži iba on. Po tomto rozhodnutí samotný Gabo stratil reč a nielen u neho, ale aj u ďalších prítomných sa objavili slzy. Veľkú podporu dostal od svojich dobrých kamarátov Vladimíra Sedláčka a Rasťa Mojseja, ktorí sa takisto neubránili radostnému plaču a Gabo bol rád, že konečne všetci pochopili, že sa počas natáčania naozaj na nič nehral!

Gaba v boji o finále podporila drvivá väčšina bývalých farmárov.

Zdroj|Foto: Voyo.markiza.sk