Slovenský stopér Milan Škriniar je už niekoľko mesiacov v hľadáčiku tých najslávnejších klubov sveta. Momentálne asi nie sú na futbalovej mape zvučnejšie adresy než španielske tímy FC Barcelona a Real Madrid. Práve prvý menovaný gigant mal za Škriniara poslať do Talianska astronomickú ponuku!

Milan Škriniar podával počas svojho prvého roka v Interi Miláno fantastické výkony a tie neunikli pozornosti tých najšpičkovejších klubov sveta. Podľa talianskeho webu La Gazzetta dello Sport mali za služby 23-ročného Slováka pristáť na stole milánskeho klubu dve poriadne lukratívne ponuky. Tú prvú mal poslať ešte v januári 2018 anglický Manchester City, tá druhá mala prísť len nedávno od katalánskej Barcelony.

Uvedený web tiež tvrdí, že Barcelona mala za rodáka zo Žiaru nad Hronom ponúkať čiastku 50 miliónov eur, čo je na obrancu mimoriadne vysoká suma. Vedenie Interu sa ale v oboch prípadoch rozhodlo pre radikálne rozhodnutie a astronomické ponuky od City aj od Barcelony za Slováka Milana Škriniara boli zamietnuté.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: Gazzetta.it | Foto: Twitter