Písal sa rok 2005, keď hitparády ovládla hip-hopová skladba Najlepšia zábava spievaná, respektíve rapovaná vo východniarčine. Keďže išlo doslova o raritu na slovenskej hudobnej scéne, okamžite zožala obrovský úspech, ktorý sa s ňou nesie už 13 rokov. Autor legendárnej pecky Mec Vrabec sa ale po čase stiahol do ústrania. Ako vyzerá dnes?

Raper Mec Vrabec zo Spišskej Novej Vsi sa pred 13-timi rokmi tešil obrovskej popularite, a to vďaka hitu Najlepšia zábava, ktorý si ešte i v súčasnosti pospevujú všetky generácie. Dnes má raper 36 rokov a v mediálnom svete sa už takmer vôbec nepohybuje. Avšak objavil sa na prehliadke Miss Carat Tuning 2018, kde ho odchytil portál topky.sk.

Redaktorku Topiek zaujímalo, čo sa v živote Mec Vrabca od roku 2005 zmenilo. Po jeho slovách ostala naozaj prekvapená. Raper sa vraj stal otcom, no s 12-ročnou dcérou nežije. Jeho bývalá priateľka ju totiž vychováva so svojou partnerkou, s čím sa už ale zmieril. „Dcérku mám, Volá sa Sarah Ráchel, voláme ju Sárka. No ale nemám ju. Moja partnerka má partnerku. Takže sú dve partnerky, čo vychovávajú moju dcérku. Zmieril som sa tým, lebo je to v pohode,“ prezradil do mikrofónu Mec Vrabec.

Celý rozhovor s Mecom Vrabcom si môžete pozrieť — TU —

Mec Vrabec

Mec Vrabec – Najlepšia zábava

Zdroj: topky.sk | Foto: YouTube, topky.sk, Instagram