Na veľké vekové rozdiely v niektorých vzťahoch sme si už zvykli. Desať, pätnásť, v istých prípadoch aj dvadsať rokov. No päťdesiatštyri? To je už silná káva. Na svete však nájdeme i takéto prípady. 

76-ročná Almeda Errell z amerického štátu Tennessee stretla svojho budúceho manžela Garyho, čuduj sa svete, na pohrebe vlastného syna. Zajačik mal vtedy len 18 rokov a hoci sa okolie pozeralo na ich vzťah so znechutením, láska si nevyberá – netradičný párik sa ju dokonca v roku 2016 rozhodol oficiálne spečatiť. Zaujímavosťou je, že Gary predtým randil so ženou, ktorá mala 77 rokov. Nuž, ako sa hovorí, na starej sa dobre cvičí, na mladej sa „niečo“ ničí.

Babička a jej manžel

Keďže doba kráča vpred, asi vás neprekvapí, že manželia sú mimoriadne aktívni na sociálnych sieťach, kde so železnou pravidelnosťou zverejňujú fotografie a videá, zachytávajúce ich muchlovanie. Prakticky zo dňa na deň sa tak stali hitom internetu a sledovatelia zízajú na ich život s otvorenými ústami.

Almeda je zo svojho partnera unesená a priznala, že súčasný vzťah jej prináša omnoho viac vzrušenia než ten predošlý, ktorý, mimochodom, trval 43 rokov.

Ak by ste chceli lepšie spoznať ich milostný život, kliknite na TENTO odkaz. Ale pozor, vstup len na vlastné riziko!

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Zdroj: Bolde.com | Foto: YouTube.com