Študentský život býva občas náročný, najmä čo sa financií týka. Svoje o tom vie aj 23-ročná Ella Johannessen z Veľkej Británie, s ktorou sa osud v poslednom období príliš nemaznal.

Aby Ella zvládla posledný ročník na univerzite, nechala svoju prácu na polovičný úväzok, kvôli čomu jej príjem dosiahol absolútne minimum. Aj preto bola zúfalá, keď zistila, že 35 libier, ktoré si nechala poslať na účet, nedorazilo.

S hlavou v smútku tak nasadla na vlak z Londýna domov do Leedsu a zavolala svojej matke, aby sa jej so situáciou zdôverila. V silnom citovom rozpoložení spomenula aj otca i starých rodičov. Všetci traja totiž v priebehu posledných 18 mesiacov zomreli.

Po tom, ako Ella dotelefonovala, asi na polhodinu zaspala. Keď sa zobudila, v lone si našla niečo neuveriteľné. V servítke bolo dôkladne zabalených 100 libier od neznámeho spolucestujúceho, ktorý sedel oproti a jej telefonát si tak vypočul. Dievčina sa okamžite od šťastia rozplakala a s príhodou sa podelila na sociálnej sieti. Zdá sa teda, že dobrí ľudia ešte nevymreli.

 

Zdroj: Independent.co.uk | Foto: Facebook