Divácky extrémne sledovaná a obľúbená reality šou Farma mieri na naše obrazovky už v septembri. Pár dni pred vypuknutím jedenástej série TV Markíza zverejnila mená všetkých súťažiacich a hoci sa tam objavilo hneď niekoľko pekných a zaujímavých žien, tou úplne TOP  je zrejme mladučká barmanka z Bratislavy!

Farma 11 bude tentokrát rozdelená  a proti sebe budú bojovať dva farmárske tábory. Na jednej strane to budú reprezentanti západného Slovenska a proti nim budú stáť farmári z východu. Spomínaná barmanka z Bratislavy bude, pochopiteľne, súčasťou tej západnej farmárskej skupiny.

Romana Košťálová pochádza z Topoľčian, ale momentálne žije v Bratislave. Krásna bruneta má 23 rokov a vyštudovala ekomoniku a finančníctvo, v súčasnosti sa však živí ako barmanka. Na Farmu 11 sa podľa vlastného vyjadrenia prihlásila preto, aby divákom ukázala, čo v nej je.

Jej instagramový profil má už teraz pred vypuknutím reality šou viac ako dve tisíc followerov a medzi jej sledovateľmi možno nájsť aj známe mená ako napríklad Karin Dvořáková, Zuzana Plačková alebo ďalšia kráska z Farmy 11 Miroslava Csorbová.

Romana Košťálová Farma 11

Krátku video vizitku Romany Košťálovej si môžete pozrieť – TU

Zdroj: Farma.markiza.sk | Foto: Instagram/Romii_y, TV Markíza