Možno poznáte vzťahy typu Kráska a Zviera: Ona úplná dračica, dokonalá tvár, bezchybná postava a chodí so stokilovým fúzačom. Väčšina ľudí krúti hlavou a nerozumie, no jej je to jedno. Čo sa za tým skrýva? Peniaze? Nadpriemerné výkony v posteli?

Predchádzajúce výskumy hovoria, že ženy skutočne väčšinou uprednostňujú škaredšie a tučnejšie náprotivky. Teraz je to už vedecky dokázané! Žena je šťastnejšia s mužom, ktorý je menej atraktívny ako ona.

Vedci z Floridskej univerzity hodnotili vzťahy 113 párov. Výsledky ukázali, že ženy, ktoré mali príťažlivých partnerov, často držali diétu a snažili sa vyzerať dokonale v každej situácii a za každých okolností. A to nie je vždy jednoduché! Naproti tomu tie, ktoré mali zanedbaných chlapov, tieto problémy až tak netrápili, neobmedzovali sa v jedle, niekedy vyšli na ulicu i bez make-upu a necítili potrebu vyrovnať sa iným ženám.

Z týchto skutočností vyšli jednoznačné závery: Čím ste škaredší, tým bude vaša žena šťastnejšia. Už teda netreba chodiť do posilky či sa každý deň holiť! Zostaňte taký, aký ste a ženy sa budú len tak hrnúť.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt fat guy wanted gif

Zdroj: maxim.com | Foto: pixabay.com | GIF: giphy.com