Jej fanúšikovia sú v šoku! Svetoznáma playmate a herečka pre dospelých, ktorá sa venuje i režírovaniu fuj-fuj filmov, skončila s vážnym ochorením v nemocnici. Lekári jej kvôli tomu dokonca museli odstrániť intímnu časť tela.

26-ročná rodáčka z Brna, vystupujúca pod umeleckým menom Angel Wicky, nedávno cez svoj instagramový účet šokovala mužov, ktorí ju dychtivo sledujú. Péčková hviezdička sa totiž na najnovšej snímke vyfotila v priestoroch nemocnice ako pacientka. Nejde však o žiadnu momentku z natáčania videí pre dospelých.

Českému internetovému portálu extra.cz sa podarilo zistiť, že Angel podstúpila vážny operatívny zákrok, počas ktorého jej museli doslova vyrezať obrovský kus tkaniva z prsníka. Avšak nemusíte panikáriť. Odstránený prsník jej nahradili silikónovým implantátom o veľkosti 800ml, čiže sa stále bude na čo pozerať. 😉

Blondínka sama svoju zdravotnú situáciu opísala nasledovne: „Niekomu došlo, že sa niečo deje, a s niekým som sa o tom bavila, ale inak som túto situáciu nechcela rozoberať. Bohužiaľ, sa jednalo o ochorenie imunity a odniesli si to náchylné ženské orgány – močové ústrojenstvo, obličky a vaječníky. Operácia ale bola úspešná. Vyzerá to tak, že budem zdravá. Rekonštrukciu prsníka som podstúpila tiež a vložili mi do neho silikóny o veľkosti 800 ml. Nedokážem si predstaviť, akú obrovskú dieru som mala v prsníku po odobratí tkaniva,“ zverila sa mladá péčková hviezda pre extra.cz.

Angel Wicky

Foto: Instagram