David Lynch pravidelne navštevoval Filipíny, avšak nie za účelom spoznávania či obdivovania ich krás. Z toho, akých zverstiev sa na tomto mieste dopúšťal , vám príde zle. Obzvlásť, ak ste už otcom a vychovávate deti.

Američan, ktorý na prvý pohľad vyzerá celkom nevinne, má za ušami pekné svinstvo. David Lynch si totiž robil výletíky na Filipíny, kde sa ukájal na malých deťoch. Svoje zážitky s nimi si navyše nahrával na videá a tie potom zverejňoval na internete. Malo sa tak diať už od roku 2005, a teda neuveriteľných 11 rokov, kým muža v roku 2016 nezatkla polícia pri nástupe do lietadla smerom na Filipíny.

Aby toho nebolo málo, prokuratúra sa vyjadrila, že minimálne jeden takýto se* výjazd zabezpečila dokonca matka jedného zo zneužitých detí. A najhoršie zistenie je, že sám David bol otcom dvoch malých detí žijúcich na Filipínach.

Pre tieto brutálne a nechutné činy Lyncha minulý rok obvinili za detskú por*nografiu, avšak len nedávno mu stanovili trest. Muža pochádzajúceho z floridského mesta Venice odsúdili, a teraz sa podržte, na 330 rokov!

Zdroj: atimes.com | Foto: YouTube