Hudobná sféra od nepamäti priťahovala zhýralosť, obzvlášť tá rocková a metalová. Alkohol a drogy veľakrát viedli k príbehom, ktoré počas rokov doslova zľudoveli. Rockeri totiž často nadobudli presvedčenie, že nepatria medzi bežných smrteľníkov.

Keith Richards sa kedysi nechal počuť, že s drogami nikdy problém nemal a starosti mu robila polícia. Tieto legendárne slová dokonale vystihujú život mnohých rockových hviezd – na búrlivom životnom štýle nie je nič zlé, netreba sa ale nechať chytiť. Nekonečné zástupy s*xuálnych partneriek, tony bieleho prášku a hektolitre alkoholu boli bežnou súčasťou každodenného fungovania interpretov. Potom to dopadlo asi nejako takto…

The Rollins Stones

 • Členovia kapely Mötley Crüe patrili k najväčším búrlivákom vo svete rokenrolu. Aj oni sa však museli cítiť ako amatéri v porovnaní s Ozzym Osbourneom, ktorý by mohol mať vlastnú rubriku. Bubeník Tommy Lee prezradil v jednom z rozhovorov príbeh o tom, ako boli spoločne s Ozzym ubytovaní v luxusnom hoteli Four Seasons. Princ temnoty najskôr šnupal mravce (keďže nevedel zohnať kokaín) a keď sa nahnevaný manažér rozhodol podať Tommymu kľúče od Ozzyho hotelovej izby, pretože ho už mal plné zuby, exmanžel Pamely Anderson sa ho rozhodol odprevadiť. Osbourne sa však najskôr vykadil vo výťahu a následne v izbe začal rukami roztierať h*vno po stenách. Vyľakaný Tommy sa radšej zdekoval.
 • Keď už sme pri Mötley Crüe, 23. decembra 1987 bol basák Nikki Sixx dve minúty klinicky mŕtvy po konskej dávke heroínu. Skončil v nemocnici, odkiaľ ho pustili na druhý deň. Sixx sa priznal, že heroín začal užívať prakticky okamžite po prepustení. Udalosť sa stala inšpiráciou pre legendárnu skladbu Kickstart My Heart, ktorá uzrela svetlo sveta v roku 1989.
 • Britský rebel Billy Idol strávil tri týždne v Thajsku, kde organizoval bujaré večierky. Škoda bola vyčíslená na 149 tisíc amerických dolárov a keď odmietol opustiť hotel, vyvliecť z budovy ho musela miestna armáda, aj to až po paralyzovaní.
 • Bubeník Keith Moon z formácie The Who sa správal tak divoko, že si spoločne s kolegami vyslúžil zákaz vstupu do každého hotela Holiday Inn na svete. Keď v roku 1967 oslavoval v jednom zo spomínaných hotelov svoje 21. narodeniny, skončil s luxusným Rolls Royceom v hotelovom bazéne.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

 • Keith Richards z Rollins Stones sa viackrát vyjadril, že šnupal popol svojho otca. Hoci to vtedy jeho manažér označil za vtip, Richards aj po rokoch tvrdil to isté.
 • Gitarista skupiny Kiss, Ace Frehley, bol raz tak podgurážený, že vypil fľašku parfému.
 • Frontman kapely Van Halen, David Lee Roth, žiadal svojich pomocníkov, aby pre neho hľadali tie najkrajšie fanúšičky. Ak mu priviedli babu, ktorú považoval za peknú a mohol ju „dať dole“, pomocník dostal sto dolárov.
 • Rod Stewart do seba dostával kokaín análne. Odôvodnil to tak, že sa v tom čase bál zdravotných problémov, a tak sa rozhodol prestať šnupať. Múdry chlapec.
 • Ikonický gitarista Slash prezradil vo svojej autobiografii, že mu raz drogy spôsobili také halucinácie, že sa bál útoku monštra z filmu Predátor. V roku 1989 rozbil nahý sklo v areáli golfového ihriska v Arizone a nič netušiacu chyžnú chcel použiť ako ľudský štít, ak by sa ho mimozemšťan rozhodol napadnúť.
 • Dnes 85-ročný Jerry Lee Lewis spôsobil v roku 1957 škandál, pretože si za manželku vzal svoju 13-ročnú sesternicu. Dvojici sa všetko darilo tajiť zhruba rok, no v roku 1958 ju so sebou vzal na turné do Anglicka a nastal chaos. Jeho hudbu prestalo hrať viacero rádiostaníc a dlhé roky patril v hudobnej brandži medzi nežiadúce osoby. S manželkou sa rozviedol v roku 1970 a postupom času sa vrátil späť na vrchol. Dokonca bol uvedený do rokenrolovej Siene slávy.
 • Gene Simmons z kapely Kiss údajne doma schováva album s fotkami všetkých žien, s ktorými mal pohlavný styk. Počet fotiek? Viac ako 4 tisíc.

Zdroj: allthatsinteresting.com | Foto: YouTube, Instagram/motleycrue, Instagram/therollingstones