Letné prestupové obdobie je v plnom prúde a európske veľkokluby sa snažia svoje kádre čo najviac posilniť pred nasledujúcou sezónou. Nezaostáva ani španielsky majster FC Barcelona. Ten vynaložil za nákupy už vyše 100 miliónov libier za príchod brazílskeho dua Malcoma a Arthura, či francúzskeho beka Clémenta Lengleta.

V médiách sa už nejaký čas povráva, že na legendárny štadión Camp Nou, ktorý je domovským stánkom katalánskeho klubu FC Barcelona, má namierené čilský reprezentant v službách Bayernu Mníchov Arturo Vidal. 31-ročného ofenzívneho záložníka si zobral na mušku novinár Albert Rogé z Daily Sport.

Tomu sa nenápadne poradilo zachytiť moment, ako Vidal ide z hotela v spoločnosti športového riaditeľa Bayernu Mníchov Hasana Salihamidžiča a nastupuje do čierneho Audi. Údajne predtým opustil tréning Bavorov. Keď sa ho novinár spýtal, či končí v Mníchove a má namierené do Barcelony, odpovedal:  “Už nič nemôžem povedať”. Španielske médiá tvrdia, že oficiálne predstavenie Artura Vidala ako novej posily španielskeho majstra je len otázkou času.

Zdroj: Daily Sport | Foto|Video: Twitter