Hovorí vám niečo meno Norma Jeane Mortensonová? Najprv ani nám, ale to je skutočné meno americkej filmovej ikony a se*uálneho symbolu 50. rokov 20. storočia Marilyn Monroe.

Marilyn Monroe zomrela v auguste 1962 vo svojich 36 rokoch. Jej smrť je doteraz zahalená rúškom tajomstva a mnoho konšpiračných teórii hovorí o tom, že nespáchala samovraždu, ale išlo o vraždu v dôsledku mileneckých afériek s bratmi Kennedyovcami alebo ju “dala dole” mafia.

Rodáčka z Los Angeles si stihla za svoj krátky život zahrať v mnohých známych filmoch ako Niekto to rád horúce, Páni majú radšej blondínky, či Slamený vdovec. V roku 1961 účinkovala vo filme Mustangy, kde si zahrala s kolegom s Clarkom Gableom. V ňom sa mihla aj v jednej nahej scéne, ktorá bola doteraz pokladaná za stratenú, resp. zničenú.

Spisovateľovi Charlesovi Casillovi, ktorý pripravuje novú knihu s názvom “Marilyn Monroe: Súkromný život verejnej ikony”, sa podarilo túto scény objaviť za pomoci syna producenta  filmu Franka Taylora. Spomínaná scénky ukazuje Marilyn, ako pred Gableom zhodí zo seba prestieradlo a odhalí svoje holé telo. Nebolo však ešte ozrejmené, čo sa s nájdeným filmovým záznamom stane. Nechajme pracovať hackerov 🤪

Marilyn Monroe

Foto: Instagram, Twitter