Otváranie fitness centier v rámci uvoľňovania opatrení súvisiacich s pandémiou koronavírusu Covid-19 je v posledných dňoch pálčivou témou. Mnoho vyznávačov cvičenia sa dokonca dnes na protest chystá blokovať diaľnicu D1, čo sa nepáči premiérovi Matovičovi ani krízovému štábu. No napriek tomu si on sám dovolil trochu podpichnúť hlavného hygienika Jána Mikasa! 

Premiér Igor Matovič (46) v dlhočiznom odkaze venovanom práve “svalovcom”, ako ich sám nazval, žiadal, aby neznepríjemňovali svojimi protestami život ostatným obyvateľom Slovenska. Dokonca vyhlásil, že je ochotný z niečoho podobného, ako plánované blokovanie diaľnice, urobiť trestný čin v zmysle obmedzovania osobnej slobody.

V komentároch sa okrem ostrých vyjadrení občanov, či už na adresu “fitnesákov” alebo vlády, objavilo aj odporúčanie pre hlavného hygienika, ktorý by mal podľa jednej z komentujúcich taktiež začať chodiť do fitka. Premiér Matovič na túto poznámku zareagoval humorom sebe vlastným a poriadne tak Jána Mikasa odpálil. Otázkou je, či niečo podobné nie je už cez čiaru!

Matovič o hlavnom hygienikovi

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Foto: Facebook/IgorMatovič, Facebook/UVZSR