Gabriel Sedláček (23) je u divákov bezpochyby najobľúbenejším farmárom a pre mnohých najväčším favoritom na víťazstvo. Na statku sa snažil konfliktom aj vulgarizmom vyhýbať, aj keď proti nemu šli ostatní súťažiaci veľmi tvrdo. Gabo však v jednej z najbližších častí povie slová, ktoré by sme pri jeho povahe nečakali! 

Východniara Gaba považujú fanúšikovia reality show za najviac inteligentného a pokojného farmára a mnohí mu výhru 75 000€ naozaj prajú. Mladý pracant sa totiž miernil vo všetkom od hádok, ohovaránia, cez urážky až po alkohol, teda samozrejme s výnimkou jedla, bez ktorého by si nevedel predstaviť ani hodinu. Keď si ho však hospodár Martin Bagár zobral “na koberček“, tak Gabo podľa informácií Pluska.sk vyriekol voči ostatným aj slová, na ktoré sme u neho neboli zvyknutí.

Hospodár sa ho totiž opýtal, či si myslí, že sa naučil zvládať vo svojom okolí akýchkoľvek ľudí, na čo odpovedal Gabo spočiatku mierne. Skonštatoval, že každý je nejaký a aj keby niekedy povedal ľuďom na Farme niečo omnoho horšie, tak sa dokáže kontrolovať. Potom však prišli slová, ktoré sa môžu niektorých súťažiacich dotknúť viac.

Gabo sa totiž vyjadril, že v normálnom živote by s takými ľuďmi nekomunikoval, pretože je to pod jeho úroveň. Zdá sa mu, že si jeho “spolufarmári” nevedia zapamätať jednoduché veci a pravidlá, aby si na statku zjednodušili život. V závere ešte raz zopakoval, že s takými ľuďmi by on nebol. Nuž, zdá sa, že aj Gabriel dokáže byť priamejší, ako doteraz!

Zdroj: Pluska.skFoto: Farma.markiza.sk