Slovenský premiér Igor Matovič (47) si už počas leta zavaril fotkami zo svadby, na ktorej nemal na tvári rúško, aj keď sám pravidelne občanov pobádal, aby tak robili. Teraz naštval mnohých Slovákov opäť, keď zverejnil fotku z rokovania európskych lídrov v Bruseli. Na tom by nebolo nič zlé, pokiaľ by na nej neporušoval opatrenie, ktoré sám neustále prizvukuje! 

Rúška, ruky, rozostupy. To je pre Igora Matoviča a jeho konzílium odborníkov posledné mesiace priam svätá trojica. Tá však pravdepodobne platí iba na Slovensku a iba pre obyčajných občanov. Aspoň tak sa to zdá, nielen podľa spomínaných fotiek nášho premiéra z letnej svadobnej hostiny, ale aj podľa jeho posledného príspevku na Facebooku. Tam sa totiž objavil na fotke s ostatnými politickými lídrami Európy, no a každý pozorný človek si aj voľným okom všimol, že dvojmetrové rozostupy medzi nimi akosi absentujú.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Keďže sa jedná o osoby, ktoré v jednej domácnosti spolu nebývajú a šlo viditeľne o stretnutie v interiéri, tak by rozostupy mali byť, podľa Matovičom večne prezentovaných opatrení, samozrejmosťou. Chyba v Matrixe? Ktovie. Posúďte sami vďaka záberu nižšie a komentárom Slovákov, ktorí si servítku pred ústa na premiérovom facebookovom účte opäť nedávali.

Igor Matovič zo summitu v Bruseli

Komentáre od občanov

Foto: Facebook/Igormatovic

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU