Slovenským Facebookom sa šíri inzerát z jednej nemenovanej zoznamky. Pravý slovenský junák v ňom hľadá svoju spriaznenú polovičku. Vyžaduje od nej toho skutočne veľa, ale spôsob, akým oslovuje svoju potencionálnu polovičku, stojí za to!

Vtipný inzerát zo slovenskej zoznamky

,,Mám pekný barák hore na Brezine s bazénom a som športovec. Hľadám ceckaňu, čo mi nebude do všetkého pi*ovať. Najlepšie aby bola chudobná, lebo bohatej už mám plné zuby, furt pyskuje. Mala by byť je*ačka a mala by prehĺtať. Nemala by vyjednávať o orálnom se*e. To sa robí do pi*e z radosti a nie že “Tak ja ti vyfajčím, keď so mnou pôjdeš na ples alebo do nejakej strašnej zas*atej rite. Ja tiež nehovorím že vylížem ťa, keď so mnou pôjdeš na futbal.”

Hľadám ceckaňu, čo mi nebude do všetkého pi*ovať. Mala by byť je*ačka a mala by prehĺtať!

,,Nemala by byť pi*a a nemala by mať nijaké prije*ané kamarátky, čo sú moc múdre. Najlepšie by nemala mať nijaké kamarátky. Nemala by byť vysokoškoláčka, to sú všetko pi*e s vyťahanými kozami, ktoré si myslia, že sú chytré, keď päťkrát za deň prenesú skriptá z jedného stola na druhý. Mala by vedeť používať MHD a mať aspoň dve čísla na taxi služby a neotravovať ma vždy keď potrebuje presunúť svoju riť z jednej kaviarne v Maxe do druhej v Laugariciu. Ešte by mi nemala furt rozprávať, aké majú problémy jej prije*ané kamarátky. Mňa to vôbec nezaujíma, sú to pi*e!”

Mala by vedeť používať MHD a mať aspoň dve čísla na taxi služby a neotravovať ma vždy keď potrebuje presunúť svoju riť z jednej kaviarne v Maxe do druhej v Laugariciu.

,,Ak sa taká nájde, nech sa hlasi. V prípade spokojnosti dostane stará piksla padáka a mladá môže nastúpiť okamžite.”

Zdroj: Facebook.com | Foto: Depositphotos.com