Už dnes večer budú diváci reality show Farma konečne svedkami dlho očakávaného konfliktu medzi Matejom Jurkovičom (41) a Rastislavom Mojsejom (40), ktorý sa udial 16. októbra okolo obeda. Podľa dostupných informácií vyvolala tento konflikt voľba sluhov, pri ktorej sa Jurkovič ako znovu zvolený farmár týždňa zameral práve na Rasťa! 

Pred pár hodinami sme vám priniesli prvé zábery a teraz je k dispozícii už podstatne viac informácíi. Rastislav Mojsej bol farmárskym sluhom aj v uplynulom týždni a dnes ho opäť Matej Jurkovič povelí touto funkciou. Rasťo podľa TV Markíza najprv síce protestovať vraj nebude, no potom sa poriadne naštve, zničí sluhovský odev a oznámi Jurkovičovi, že z Farmy odchádza a robiť pre neho už nebude. Matej sa v dôsledku toho začne viditeľne radovať, no po slovnej roztržke udrie Rasťa hlavou priamo do tváre.

Mojsej skončil po tomto fyzickom ataku v nemocnici so silnými bolesťami hlavy a po kontrole kamerových záznamov musel Matej súťaž pre hrubé porušenie pravidiel definitívne opustiť. Dnes večer to teda na farmárskom statku bude skutočne drsné a diváci sú už zvedaví na celý priebeh spomínaného konfliktu.

Matejov útok na Rasťa

Foto|Video: Farma.markiza.sk