Farmu dnes večer čaká dlho očakávaný súboj dvoch najväčších kohútov na Farme. Radovan Dulín (38) totiž splnil svoje slovo a do duelu si vybral Rasťa Mojseja (40), s ktorým má dlhodobo vypäté vzťahy. Ešte predtým však prišla nepriama informácia o tom, kto by sa z tohto duelu mal vrátiť späť do hry o 75 000€! 

Títo dvaja mali k sebe na začiatku natáčania najbližšie, no po pár týždňoch sa ich vzájomné vzťahy zmenili výrazne k horšiemu. Navzájom sa predbiehali v rečiach o tom, kto je viac falošný, no Rado aj napriek tomu zasiahol a zachránil Rasťa pri fyzickom konflikte s Matejom Jurkovičom. Situácia sa medzi nimi však naďalej vyhrocovala, až v dnešnej časti uvidia diváci tento dlho očakávaný duel, v ktorom si rozhádaní farmári určite nič nedarujú a bude to poriadne kruté.

Už dlhodobo však na internete kolujú informácie o tom, že samotný Radovan Dulín je vo finále reality show spoločne s Romanou Košťálovou a Gabrielom Sedláčkom. Z dnešného súboja by sa teda mal logicky vrátiť naspäť on, a tak sú všetci diváci zvedaví, či sú tieto “zaručené“ správy pravdivé alebo nie!

Rado si do duelu vybral Rasťa

Foto|Video: Farma.markiza.sk