Postava Ginny Weasleyovej z knižnej a filmovej ságy Harry Potter naberala na dôležitosti každým ďalším dielom viac a viac. Nakoniec sa sympatická ryšavka, ktorú na striebornom plátne stvárnila Bonnie Wright, stala partnerkou hlavného hrdinu. Takto jej filmová predstaviteľka vyzerá teraz! 

Pri čítaní kníh o Harrym Potterovi ste si mohli jednotlivé postavy iba v mysli predstavovať na základe jednoduchých ilustrácií, ktoré boli vtedy k dispozícii. Reálnu podobu im dali však až ich filmoví predstavitelia a jedným z nich bola aj spomínaná Bonnie Wright. Tá bola ako Ginny Weasleyová sestrou Harryho najlepšieho kamaráta Rona Weasleyho a neskôr aj jeho osudovou láskou.

Rodáčka z Londýna má v súčasnosti 29 rokov a je veľkou bojovníčkou za ekologické správanie a záchranu našej planéty. Po účinkovaní vo filmoch o Harrym Potterovi sa objavila len v niekoľkých nie veľmi úspešných britských snímkach.

Okrem herectva sa však venuje aj modelingu a nedávno predstavila vlastnú kolekciu plaviek na leto, vďaka ktorej ukázala zo seba omnoho viac ako zvyčajne. Nuž, Ginny je už naozaj veľké dievča a ako jej to pristane v plavkách, to si budete môcť pozrieť v závere nasledujúcej galérie!

Bonnie Wright

Bonnie v plavkách nájdete >>TU

Foto: Twitter, Instagram/BonnieWright