Nie je nič neobvyklé, že hokejisti zvyknú mať po svojom boku tie najkrajšie ženy.  Čím je hráč slávnejší a úspešnejší, tým väčšinou máva aj luxusnejšiu polovičku. Ruský bombardér Iľja Kovaľčuk sa môže pýšiť nádhernou ženuškou Nikol!

Iľja Kovaľčuk je elitný ruský útočník, ktorý svojho času patril medzi najlepších hokejistov planéty. V zámorskej NHL obliekal dres tímov Atlanta Trashers, New Jersey Devils a v súčasnosti je hráčom Los Angeles Kings. V domácej KHL bol pre zmenu lídrom a kapitánom SKA Petrohrad. 36-ročný krídelník je už od roku 2008 “v chomúte” a jeho vyvolenou sa stala krásna Nicole.

Nicole Andrazajtis Kovaľčuk, niekedy uvádzaná aj ako Nikol, sa síce narodila v Litve, ale obaja jej rodičia pochádzajú a žili v Rusku. Táto 35-ročná blondína začínala ako speváčka, ale momentálne sa venuje rodine a modelingu. S Iľjom majú spolu tri deti a len máloktorá mamička sa po troch pôrodoch môže pýšiť takými TOP krivkami, ako práve Nikol Kovaľčuk.

Určite si nájdite čas na jej Insta profil, na ktorom z času na čas neváha zverejniť aj nejakú tú odvážnejšiu foto. Odkaz naň nájdete pod našou fotogalériou.

Nikol Kovaľčuk

Božské krivky Nikol Kovaľčuk si pozrite na jej Insta profile – TU

Zdroj: Playerwives.com | Foto: Instagram/Nikolkovalchukofficial