Pred niečo vyše rokom pobláznil celý svet tancujúci prešedivený pán menom Gianluca Vacchi. Tanečné videá 50-nika so sixpackom na bruchu a jeho priateľky sa stali okamžite virálnymi.

Taliansky milionár na svojom Instagrame veľmi rýchlo získal obrovské množstvo fanúšikov, ktorých počet v súčasnosti činí neuveriteľných 11 miliónov. Tí mohli každý deň sledovať fotku či video plné luxusu, ktoré Vacchi na svojom osobnom účte pravidelne zverejňoval. Jachty, drahé autá, motorky, šperky, oblečenie, ženy, párty, dovolenkové destinácie.

Ale ako to už býva zvykom, nie všetko je tak dokonalé, ako sa na prvý pohľad zdá. Dedič medzinárodne pôsobiaceho impéria IMA, ktoré sa zaoberá balením liečiv, má totiž poriadne dlhy. Ich výška činí 10,5 milióna eur a kvôli tomu mu banka zadržala niekoľko víl či jachtu. Rovnako tak zabavili jeho podiel na golfovom ihrisku neďaleko mesta Bologna. Vacchimu bude všetko pozastavené, dokým nevyrovná dlhy voči svojim veriteľom. Tí sa ale obávajú, že ďalšie dlhy môžu byť ešte skryté, uviedol taliansky denník Quotidiano Nazionale.

Sám Gianluca Vacchi si však z toho veľkú hlavu nerobí a podľa jeho vlastných slov je to len malý dlh. Tejto šokujúcej informácie sa okamžite chytili internetoví vtipálkovia, ktorí pre Vacchiho zorganizovali posmešnú verejnú zbierku na splatenie dlhu. Čo poviete, prihodíme Gianlucovi nejaké to euríčko aj my?

Zdroj: Unilad.co.uk | Foto: Instagram