Ženský tenisový turnaj v Trnave, začínajúci 12. mája, bude mať tento rok mimoriadne kvalitné obsadenie, jednou z prihlásených tenistiek je aj Kanaďanka Eugenie Bouchardová.

24-ročná hráčka je nepochybne jednou z najkrajších tenistiek na okruhu, no okrem skvelého tela môžete obdivovať aj jej hru. V roku 2014 vystrelila ako kométa a prepracovala sa až na 5. pozíciu vo WTA rebríčku, v posledných sezónach sa však prepadá nižšie a potuluje sa až v druhej stovke. Dôvody športových neúspechov sa skrývajú práve za jej krásou.

Aj vďaka perfektnému výzoru sa Genie, ako ju prezývajú fanúšikovia, stala obletovanou celebritou. Novinári na ňu striehli za každým rohom a titulné stránky novín začali plniť jej príťažlivé fotografie. Na druhej strane informácie o jej výsledkoch vymizli a tenistka sa čoraz viac venovala médiám na úkor tréningov a kariéry. Náhlu slávu tak absolútne neuniesla.

O tom, aká je aktuálne Eugenie forma, sa budete môcť presvedčiť už 12. mája, kedy zavíta na ženský tenisový turnaj do Trnavy. A aby ste sa na túto Kanaďanku navnadili ešte viac, čeknite jej obnažené fotky, ktoré nájdete pod galériou. Naozaj stoja za to!

Eugenie Bouchardová

krásna eugenie bouchardová

Obnažené fotky Bouchardovej, fotené pre magazín Sports Illustrated, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Empireslovakopen.sk  |Foto: Instagram