Povedzme si to na rovinu – každý z nás dôverne pozná to otravné ženské pindanie na vlastnú postavu, účes či oblečenie. ,,Miláčik, nie som v tom tučná?” ,,Chceš povedať, že je krajšia ako ja?!” Blá, blá, blá. Nuž, takmer všetko na svete má svoj protiklad, a tak vám teraz rozpovieme príbeh o žene, ktorej najväčším problémom je vraj to, že je príliš krásna. 

26-ročná Cherelle Neille z Manchestru verí, že pekná tvárička v kombinácii s príťažlivou postavou jej bránia nájsť si stabilného partnera. Predavačka a zároveň slobodná mamička, ktorej najväčším snom je stať sa herečkou, tvrdí, že ju muži berú len ako trofej. Zvodná brunetka si totiž nemôže prestať lámať peknú hlavičku nad tým, že ju opačné pohlavie berie len ako objekt, chcela by mužov zaujať charakterom a nie výzorom: ,,Pre mňa je vzhľad prekážkou, nikto ma nikdy nechce spoznať ako človeka. Škaredé, obyčajné ženy to majú v živote ľahšie, muža zaujmú svojou povahou. Priemerné baby skončia v dlhodobom vzťahu a ja som tá, ktorá bozkáva žaby.”

Kráska si ďalej sťažuje, že ju ľudia označujú za drzú a namyslenú, pritom je podľa vlastných slov veľmi milý a usmievajúci sa človek. Angličanka, ktorá sa stala otrokom vlastnej krásy, si poplakala aj na margo svojho bývalého. Vraj sa s ňou chcel len fotiť alebo frajeriť pred kamarátmi. Partnerský život však nie je pre Cherelle jediným problémom. Kočku síce na Instagrame sleduje viac ako 53-tisíc ľudí, no pravidelne dostáva urážlivé a nenávistné správy: ,,Myslíš si, že si až moc pekná, ale nie si. Choď sa zabiť,” napísalo Cherelle neznáme dievča. To ale stále nie je všetko!

Kedže ženy jednoducho nevedia byť až tak nad vecou, aj tým najlepším kamoškám sa stane, že nevedia predýchať úspech či krásu tej druhej. Žiarlivostná scénka rozdelila aj Cherelle a jej jedinú priateľku, ktorá sa urazila krátko potom, ako jej se*y kamoška obdržala na diskotéke komplimenty od neznámych dievčat: ,,Veľa dievčat nemá sebavedomie a namiesto toho, aby sa pochválili medzi sebou, začnú opité lichotiť neznámej osobe. Na vzťahy som teda úplne zanevrela, nechcem byť menej pekná, chcem len, aby so mnou ľudia inak jednali. Myslím si, že dnešná spoločnosť zaobchádza s peknými ženami strašne. Hovorí sa, nesúď knihu podla obalu a to jediné si želám aj ja.”

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram, YouTube