Susedov si človek nevyberie, avšak práve vďaka nim sa častokrát dostáva do komických až bizarných sitácií. Karin a Jay z Anglicka tých svojich vraj dráždia nahotou. Dostali preto takýto odkaz!

Vyzliekať sa vo vlastnom dome je úplne bežná vec, asi ako keď sa napijete vody. Susedia Stoneovcov však s tým, keď si Karin a Jay odhodia šaty, majú problém. Vraj sa potom musia cez odostreté žalúzie pozerať na veľké zadky, prsia a malého vtáka. Aspoň tak popísali svoju sťažnosť v liste, ktorý Stoneovcom zaslali. Neváhali sa im dokonca ani vyhrážať políciou. “Mohli by ste si, prosím, zastierať žalúzie, keď sa vyzliekate. Sme znechutení z pozerania sa na veľké zadky, veľké prsia a malého vtáka,” napísali susedia.

33-ročná Karin ostala z ich odkazu úplne zaskočená. Pre portál Chroniclelive prezradila, že tomu vôbec nerozumie. Podľa nej je vyzliekanie vo vlastnom dome úplne normálnou vecou.  “Asi si dáme do okna nápis: Prestaňte sa pozerať,” dodala Angličanka.

Následne Karin zverejnila list aj na Facebooku, kde sa okamžite nahromadilo viac ako 15 tisíc reakcií, v rámci ktorých si niektorí ľudia z drzého odkazu uťahujú, na druhej strane však stoja tí, ktorí dávajú sťažnosti za pravdu. Tvrdia, že i keď je vyzliekanie bežnou rutinou, malo by sa odohrávať v súkromí a nie pred zrakmi susedov. Čo si o tom myslíte vy?

Zdroj: independent.co.uk | Foto: Instagram