Každý o tom vedel, no nikto to nevidel na vlastné oči. Až do včera. Reč je o vyhadzove, ktorý dostal Matej Jurkovič (41) v reality show Farma potom, čo fyzicky atakoval Rasťa Mojseja (40). A keďže to po takmer troch týždňoch od tohto konfliktu bolo konečne odvysielané aj v televízii, tak sa k tomu mohol vyjadriť aj sám hlavný aktér! 

Matej Jurkovič jasne preukázateľnou hlavičkou do tváre Rasťa Mojseja spôsobil svojmu konkurentovi nepríjemné zranenia, kvôli ktorým musel absolvovať vyšetrenia v nemocnici. Svalnatý osobný tréner Jurkovič si potom vypil kalich horkosti až do dna, keď mu Evelyn oznámila jeho vylúčenie z hry o 75 000€. O celej roztržke s Mojsejom si myslí, že to nafúkli hlavne médiá, no chápe, že ide predovšetkým o sledovanosť.

Matejova ironická reakcia na jeho konflikt s Rasťom Mojsejom.

S odstupom času to Matej stále vníma ako dobrú skúsenosť aj napriek svojmu trpkému koncu. Na instagramovom profile sa počas živého vysielania vyjadril, že jeho život ide ďalej a nijak negatívne ho to neovplyvnilo. Hovorí o sebe, že sám seba pozná, vie, aký je človek a v čom je dobrý. Na druhej strane na farmársky statok by sa pokojne vrátil aj skrz všetko, čo tam zažil, aj keď ďalšie pokračovanie tejto reality show už ďalej veľmi neplánuje sledovať.

Chcel totiž predovšetkým vedieť, ako ho televízia vykreslí, a akým spôsobom bude jeho odchod zo šou prezentovaný. Svoj názor na ľudí na statku si totiž urobil počas tamojšieho pôsobenia a podľa svojho vyjadrenia si nemyslí, žeby ho ešte niekedy zmenil. Najlepší dojem v ňom údajne zanechal hospodár Martin Bagár, ktorého bral s rešpektom. Fanúšikovia sú ešte zvedaví, či Matej dostane pozvánku na finále Farmy 11, no na to si ešte musíme niekoľko týždňov počkať.

Jeden z posledných momentov Mateja v súťaži.

Foto: Instagram/Matej.jurkovic.official, Farma.markiza.sk