Po dlhšej dobe sa opäť v médiach rieši nešťastná devucha z Čiech, ktorá sa údajne snažila pašovať do Pakistanu 9 kilogramov heroínu. Tereza Hlůšková sa prihlásila o slovo a do redakcie českého Blesku poslala list.

V liste od Terezy pre český Blesk to nevyzerá, že by 22-ročná blondínka v base nejako veľmi trpela. Z jej slov ide odvaha a odhodlanie. “Je to len jedna z mnohých životných prekážok, aj keď z tých ťažších,” začala. “Sama neviem, ako a čo môže ovplyvniť môj prípad, preto odpoviem len na niektoré z vašich otázok.”

Ďalej sa však rozpísala o podmienkach v pakistanskej base. “Vo väzení to zvládam celkom dobre, ale to len vďaka mojej silnej povahe. Hoci mám ešte len 22 rokov, tak som v živote prešla už cez mnoho prekážok. Toto je jedna z tých ťažších, ale nič netrvá večne. Sťažovať na väzenie si budem, až budem v ČR. Teraz by sa mi to mohlo vypomstiť, haha,” napísala so smiechom na záver Tereza. Čudné, nie?

Terezin list si pozriete >>> TU <<<

Osud mladej Češky tak ostáva naďalej otázny. Údajne jej hrozí 14 rokov natvrdo, ale Ministerstvo zahraničia Českej republiky sa Terezu snažiť dostať do vlasti, kde by si odpykala svoj, doteraz neznámy, trest.

Zdroj: Blsk.cz | Foto: Facebook, YouTube