42-ročný raper Patrik Rytmus Vrbovský a jeho manželka Jasmina Alagič Vrbovská (30) patria k najsledovanejším párom nášho šoubiznisu. Už onedlho sa má šťastnej dvojici narodiť aj ich prvorodené dieťa, ktoré bude mať naozaj zaujímavé meno! 

Veľa z vás na jeho hudbe vyrastalo a má ju stále v obľube, no aj nekompromisný raper Rytmus sa dostal do novej etapy svojho života, ktorá mu dá úplne iný rozmer. Už čochvíľa sa stane hrdým otcom svojho prvého dieťaťa, ktorému nedávno venoval aj silnú skladbu plnú emócií s názvom Sanel, a tá momentálne ovláda trendy na YouTube, keď si za dva dni vyslúžila už vyše 350-tisíc zhliadnutí.

Rytmus – Sanel

Práve tento názov dáva tušiť, že práve tak sa syn Rytmusa a Jasminy bude volať, keďže ide o mužské meno používané v oblasti Bosny a Hercegoviny, odkiaľ samotná Jasmina pochádza. Týmto si teda dvojica plánuje uctiť jej balkánske korene a bezpochyby ide o síce netradičné, no veľmi zaujímavé meno. Každopádne, na mene až tak nezáleží, hlavne nech sa dieťatko narodí zdravé. Držíme palce!

Foto|Video: Instagram/Rytmusking, Instagram/Jasmina_alagic, YouTube