Radovan Dulín (38), ktorý pôsobí na Farme 11, nevyzerá síce ako zlý chlap, no jeho správanie občas ostatným poriadne lezie na nervy. Mnohí súťažiaci ho dokonca považujú za najviac falošného človeka na statku a tento názor zdieľa aj veľa divákov. Preto je až neuveriteľné, čo odkázal svojmu malému synovi! 

O Radovi počas priebehu Farmy vyšlo najavo, že ho za hranicami farmárskeho hospodárstva čaká aj jeho maloletý syn. O tejto skutočnosti vyšli už dávnejšie najavo prekvapivé informácie, o ktorých sme vás informovali v tomto článku. Teraz Rado poslal svojmu synovi odkaz k narodeninám, na čom by, samozrejme, nebolo nič zlé, no veľa ľudí priam šokovalo, čo okrem toho povedal.

Rado sa totiž nechal počuť, že dúfa, že jeho syn sleduje farmárske dianie, čo je ozaj trochu pritiahnuté za vlasy. Scény, ktoré sa totiž na Farme objavujú, naozaj nie sú vhodné pre maloletých divákov a samotný Rado sa počas natáčania mnohokrát prezentoval vulgarizmami a rôznymi verbálnymi útokmi voči ostatným farmárom. A to ešte nevieme, čo sa na Farme v posledných týždňoch vysielania stane!

Rado odkaz synovi

Komentáre divákov

Foto|Video: Instagram/Farma, YouTube/Televiziamarkiza