Aj vy ste boli po minulé roky zvyknutí na to, že obľúbenú dávku futbalovej prestížnej Ligy majstrov ste si pozreli v utorok/stredu na RTVS alebo športovom kanáli DIGI? Tomu je koniec.

Do roku 2021 si budete môcť pozrieť nasledujúce edície futbalovej Ligy majstrov na novej športovej televízii Orange Šport, ktorý bude dostupný cez satelit, internet a ich optickú sieť.

Satelit

Cena za základný balíček Orange TV je 6 eur. (Jednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, JOJ HD, TA3 HD, Doma HD, Wau HD, Dajto HD, Plus HD, Prima Plus HD, Nova International HD, Senzi TV, Lux HD, Orange Infokanál, Óčko, Šlágr TV.)

Ak však chcete mať Orange Šport, musíte si priplatiť ďalšie 3 eurá. Príplatok za druhý televízor je 2 eurá. Prípadne je k dispozícii balíček Super Šport (4 eurá mesačne), do ktorého spadajú programy ako Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Arena Sprot 1 HD, Arena Sport 2, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2, Sport 1 HD, Sport 2 HD, Golf Channel a Expreme Sports Channel.

Internet

Zápasy Ligy Majstrov budú dostupné cez internet vo vašom PC, telefóne alebo napríklad Smart TV. Orange TV Šport sa dá aktivovať bez registrácie a to zaslaním SMS. Možný je 24-hodinový prístup za 2 eurá alebo mesačný za 4 eurá.

 

“Nemyslím si, že v už v dnešnej dobe, keď má väčšina ľudí nakúpené a zaviazané TV programy s inými operátormi, kde máme “tisíce” športových kanálov (hlavne DIGIsporty), budú ľudia húfne prechádzať na Orange Sport len kvôli Lige majstrov. S tým sa v Orangei veľmi prerátali, pretože ľudia si už bez problémov nájdu stream a hlavne zadarmo. Bude to len otázka času, keď to v Orangei zistia a budú sa musieť “podeliť”,” pohotovo napísal Dominik Š. Podobnú situáciu riešili aj v susedných Čechách, kde sa česká televízia snažila kúpiť práva na Ligu majstrov, ale na ponuku O2 to nestačilo.

Zdroj: Orange.sk | Foto: Facebook, YouTube