Azda žiadnemu chlapovi netreba predstavovať péčkovú superstar menom Mia Khalifa. Dlhodobo bola najvyhľadávanejšou herečkou pre dospelých vôbec a na „péčkoHube“ sa stále sa drží na druhej pozícii.

To všetko aj napriek tomu, že jej kariéra v tomto fachu trvala iba 3 mesiace. Až teraz mnohým z vás možno „doplo“, prečo má Mia na rôznych weboch tak málo videí. Táto rodená Libanončanka začala pracovať v biznise pre dospelých v októbri 2014 a posledný film natočila v januári 2015 po tom, ako sa jej militanti z ISIS (teroristická organizácia Islamský štát) začali vyhrážať smrťou.

Dôvodom vyhrážok bol hidžáb, respektíve typický odev moslimských žien, ktorý mala oblečený v jednom zo svojich filmov. V interview s moderátorkou Megan Abbottovou 26-ročná bruneta priblížila dôvod konca svojej péčkovej kariéry: „Samozrejme, zlomový bod bol ten, keď som natočila scénu s hidžábom. To bol moment, kedy prišli smrteľné vyhrážky od ISIS a všetky tie správy prepukli do celého sveta. Nielen v Amerike.“

A ďalej Mia pokračovala: „Dostala som zákaz vstupu do niekoľkých krajín ako napríklad Egypt, Afganistan… Veľa moslimských krajín to hlboko urazilo – a ja som katolíčka.  Pre mňa to nebolo len také ‚Och, áno, toto je zlé‘. V skutočnosti, keď mi navrhli túto scénu, som doslova povedala: ‚Vy sk*rvysyni, vy ma týmto zabijete‘.“

Mia Khalifa ďalej šokovala, že za každé video dostala zhruba iba 1000 dolárov. Dokopy tak podľa vlastných slov za svoju p*rnokariéru zarobila zhruba 12 000 dolárov, čo je v prepočte len takmer 10 700 €. Po skončení pôsobenia v tvrdom péčku ale využila svoju popularitu a začala budovať vlastný biznis na sociálnych sieťach. S nahotou neskončila úplne, pretože si stále zarába fotením pikantných záberov na svoje stránky vyžadujúce platené členstvo. Tiež občas pôsobí ako športová komentátorka. Od marca tohto roka je zasnúbená so švédskym šéfkuchárom Robertom Sandbergom.

Zdroj: Ladbible.com | Foto: Instagram/Miakhalifa