Šokujcúa správa včera prekvapila tisícky divákov reality šou Farma. Z boja o výhru vo výške 75 tisíc eur bol totiž vyradený Matej Jurkovič, ktorý fyzicky napadol iného farmára. S kým sa však dostal do konfliktu?

Pred pár hodinami zaplavili internet šokujúce správy, že farmár Matej Jurkovič bol zo statku vylúčený po tom, čo fyzicky napadol jedného zo súťažiacich, ktorý bol následne prevezený do nemocnice. TV Markíza zatiaľ na svojom webe zverejnila len jedno oficiálne stanovisko, ktoré sme vám priniesli už pred pár hodinami – TU.

Teraz však médiá Plus Jeden Deň a Topky informovali o tom, že napadnutým farmárom by mal byť východniar Rastislav Mojsej (40). 41-ročný Matej Jurkovič je už podľa vyjadrenia PR manažérky TV Markíza doma. Portál Topky zverejnil aj jej citáciu: „Informácie ešte neposkytujeme, sami ešte riešime túto situáciu. Udialo sa to včera, ale v každom prípade Matej na hodinu odišiel, bol vylúčený zo šou.“

„Informácie ešte neposkytujeme, sami ešte riešime túto situáciu. Udialo sa to včera, ale v každom prípade Matej na hodinu odišiel, bol vylúčený zo šou.“

Kedy presne sa diváci dozvedia celú pravdu o tomto kontroverznom útoku, to zatiaľ nie je známe. Je však možné, že tak bude až o nejakého dva a pol týždňa. Pretože presne to je doba rozdielu medzi aktuálnym vyhadzovom farmára Mateja a medzi udalosťami, ktoré môžu diváci sledovať v televízii. V prípade nových správ vás budeme určite informovať.

Rastislav Mojsej.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Farma.markiza.sk