Hviezda Jasminy Alagič za krátke obdobie poriadne rýchlo vystúpila do nebies. Balkánska moderátorka môže za to vďačiť najmä jej láske, raperovi Rytmusovi, ktorý je sledovaný takmer na každom kroku.

Jasmina Alagič sa spočiatku venovala modelingu a moderovaniu v relatívne neznámej módnej televízii. Následne sa jej chodníčky stretli s raperom Rytmusom a láska bola na svete. Získala post moderátorky v hudobnej šou Superstar a už onedlho ju diváci budú vídavať na televíznych obrazovkách znova. Televízia Markíza ju totiž obsadila do zábavnej relácie Tvoja tvár znie povedome.

Ale prečo? Veď Jasmina speváckym či tanečným talentom nijako neohuruje. “Zloženie účinkujúcich je čo najrozmanitejšie, aby naplnili hlavný cieľ – zabaviť našich divákov. V Jasmininom prípade je preto nepodstatné, či má spevácke, herecké, alebo tanečné vzdelanie, podstatné je, či sa dokáže popasovať s výzvami, ktoré šou prináša – zabaviť a získať si priazeň divákov,“ prezradil pre Cas.sk šéf marketingu a PR Markízy Michal Borec.

Koľko si vlastne vydupala Rytmusova čajočka za účinkovanie v tejto šou? Podľa mediálnych informácii by to malo byť 2500 až 3000 eur za jeden diel. Ak by Jasmina v šou vytrvala všetkých 10 častí, prišla by si teda na slušný balík peňazí!

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram