Nie je to tak dávno, čo sme vám priniesli príhodu kamaráta Tóna o nevydarenej trojke s frajerkou a jej naj kamoškou. Tóno má však v rukáve viac podobných príbehov a najnovšie sa s nami podelil o zážitok s mladou mamičkou a jeho novým športovým autom. Kým predtým sme Tónov príbeh editovali, dnes ho prinášame v pôvodnom znení. Prečítajte si ho, nebudete ľutovať!

Tóno píše: Poviem vám príbeh. Ja a Lucia sme boli starí kamoši z partie z tínedžerských čias. Po rokoch sme sa náhodne opäť stretli a ona už bola slobodnou mamičkou. Napriek tomu sme asi dvakrát vybehli na kávu a potom som si povedal, že to posuniem na vyšší level. Rande.

Zhodou okolností, práve v tom období som sa konečne po roku dokopal k tomu, aby som svoje staré ošúchané Audi vymenil za niečo iné. Zvolil som nemecké športové coupé a už som sa nemohol dočkať, ako sa s ním pred Luciou pochválim.

Už som mal v hlave, aká bude zo mňa celá vlhká, ako jej s novým autom ukážem, čo znamená “vítr ve vlasech” a ona mi potom predvedie ešte lepšiu jazdu u nej v posteli. Vedel som, že musí na rande vziať aj malého, ale myslel som, že to nebude problém.

A tak som správne nažhavený a s napumpovaným rozkrokom išiel po nich. Cítil som sa ako kráľ sveta. Ako asi každý chlap, keď má nové auto a cíti vo vzduchu príležitosť na spoznanie novej kundičky.

Jak som tak došiel po ňu ako najväčší čávo, zdalo sa, že plán na zásun do maminy mi vychádza brilantne. Obdivne si obzrela auto, mňa a všetko vyzeralo na najlepšej ceste, aby som z nej ešte v ten večer strhol nohavičky a dostal sa do “zeme zasľúbenej”.

Potom však prišla od nej záludná otázka, ktorá narušila všetky moje (nielen) se*uálne predstavy. Spýtala sa ma, kam akože dáme v tomto aute kočík. Hneď mi zvädol pe*is aj úsmev na tvári.

Moje ego spadlo z Himalájí niekam do pi*e do kanála. Pozeral som na ňu ako obarený a len pomaličky mi dochádzalo, že do toho malého kufra sa mi kočík absolútne nezmestí. Druhý prúser nastal v momente, keď mi povedala, že s malým musí sedieť vzadu. „Čo ti je*e? Vzadu mám miesto tak pre jedného yorkšíra alebo čivavu, nie pre teba aj s deckom,“ prebleslo mi hlavou.

Celé rande či výlet či čo to bolo sa nieslo v pekne posratom duchu. Nakoniec som nešiel na svojom novom aute, ale na tej mojej starej rachotine a každých 8 sekúnd som len tŕpol, či sa mi nerozpadne pod zadkom. Keď sme konečne došli do cieľa, polhodinu, áno POLHODINU (!) sme vystupovali z auta, lebo malého musela obliecť, potom hento, potom tamto. Ja som stál jak kkt a čumel na to, čo všetko si ona so sebou zabalila.

Namiesto bujarého se*u s ňou a rýchlej jazdy na novom aute som strávil pol dňa niekde v pi*i bez výhliadky na zásun a počúval neustále reči o malom alebo pre zmenu jej drísty o tom, že byť slobodnou mamičkou je vlastne to najlepšie, čo sa jej kedy mohlo stať, lebo všetci chlapi sú aj tak len ko*oti…

Keď sme išli domov, ten malý zasran konečne na chvíľu zaspal. Hrôza. Najskôr hodinu v mojom aute hečal a potom som zase ja musel byť ticho a vypnúť hudbu, aby som “mainkého nezobudil”. „No nejdeš do pi*e aj s tým tvojim deckom!.“

Keď som ich konečne vyhodil doma, už aj Lucia začala tušiť, že asi nie som úplne v pohode. Spýtala sa ma, že kedy sa najbližšie vidíme a povedal som niečo v štýle, že neviem, mám toho veľa. V hlave mi už išla bublina: „Moja zlatučká, už ťa nikdy nechcem vidieť. Nielenže si kvôli decku ohrdla moje nové auto, ešte mi ten tvoj zasran obgrcal to staré a miesto divokého se*u a dvojzmyselného humoru a alkoholu a trávy a neviem čoho všetkého som neriešil nič iné len to, že či na maličkého nefúka, či mu netreba kakinkať, či už nie je unavený, či už hento, či už tamto.“ Kámo, skoro ma na tomto tripe je*lo.

Keď som ich po celom výlete, čo malo byť naše rande snov, KONEČNE vyhodil doma, ešte som jej pomohol s kočárom k bytu a vypálil som odtiaľ rýchlosťou blesku. Nemám nič proti deťom ani mamičkám, ale zistil som, že randiť so slobodnou maminou je ku*va nepraktické. Najmä vtedy, keď chlapovi ide iba o jednorázový zásun a má nerodinné športové auto. Mier.

Zdroj: Muzskysvet.sk | Foto: Pixabay.com