Na internete sa pravidelne objavujú rôzne výskumy či rebríčky, ktoré ženy sú najkrajšie. Tentokrát tu máme prehľad TOP desiatich krajín, v ktorých (údajne) žijú tie najkrajšie ženy. Bez preháňania, prvé miesto vás poriadne zaskočí!

Portál Our Trip Guide vybral TOP 10 krajín, kde žijú tie najkrajšie ženy na svete. Na desiatej priečke sa umiestnili slečny z exotických Filipín. Na deviate miesto boli vybrané Britky, ktorých devízou je multikultúra, ktorá na Britských ostrovoch vládne a mnohé britské ženy tak v sebe majú črty z rôznych kútov sveta. Pred nimi obsadili ôsmu priečku Kanaďanky a Američanky, pričom sa v súvislosti s krásnymi ženami skloňovali najmä mestá ako Los Angeles, Miami, či New York. Siedme miesto obsadili Holanďanky, ktoré sú zaujímavé tým, že až 60% z nich sú prirodzené blondínky. Šiesta priečka bola pridelená temperamentným Taliankam.

Prvú TOP päťku krajín s najkrajšími ženami sveta otvárajú na piatej priečke cicušky z Venezuely. Tie sú známe tým, že sú štíhle a vysoké, preto sú práve venezuelské ženy často obsadzované v modelingovom priemysle. Medzi najkrajšie ženy sveta bývajú často zaraďované Rusky, a tie napokon skončili v tomto rebríčku na štvrtom mieste. Rusko je obrovská krajina plná rôznorodých krásnych žien, a tak sa nie je čomu diviť. Prejdime však k prvej trojke.

Tú otvárajú na treťom mieste Ukrajinky, takže slovanské dievčatá v tomto prieskume jednoznačne zabodovali. Druhé miesto nás však zaveje na opačný koniec sveta, a to konkrétne do Brazílie. Práve Brazília je krajinou, z ktorej pochádza najviac modeliek sveta, ktoré sa zaradili medzi najobsadzovanejšie a najlepšie platené ženy vo svete modelingu.

PODĽA SPOMÍNANÉHO PORTÁLU ŽIJÚ NAJKRAJŠIE ŽENY SVETA V TURECKU!

Už v úvode sme vám naznačili, že prvé miesto bude poriadny šok, a je to tu. Podľa spomínaného portálu totiž žijú najkrajšie ženy sveta v Turecku! Turecké slečny sú vraj mimoriadne fotogenické a pýšia sa báječnými ženskými tvarmi. Na to nemôžeme povedať nič iné, len toľko, že ľudia, ktorí zostavovali toto poradie, určite nikdy neboli na Slovensku. V opačnom prípade by ich poradie vyzeralo určite inak. 😛

Zdroj: Ourtripguide.com | Foto: Depositphotos.com, Pixabay.com