Dnes žijeme vo svete neobmedzených možností a ten je plný miest priam určených pre nezadaných ľudí. Tieto mestá ponúkajú mnohé zážitky, veľa krásnych žien a neskutočný nočný život. Toto je top 10 miest, ktoré treba navštíviť, kým nieste usadení. A to neplatí len pre pánov!

10. Montreal, Canada

Veľa mužov prichádza do Montrealu, pretože nevedia odolať kráskam, ktoré rozprávajú so zvodným francúzskym prízvukom. V noci tu nájdete nespočetné množstvo klubov a v neposlednom rade je Montreal preslávený vďaka svojím striptízovým barom.

9. Štokholm, Švédsko

Mesto ponúka modernú architektúru a veľa múzeí či galérii, kde sa môžete dozvedieť veľa o škandinávskej kultúre. Môžeme tu nájsť až 26 parkov, ktoré sú vhodné na relax, no na to ste sem neprišli. Švédsko je známe svojou pestrou scénou elektronickej hudby a slávnymi Dj-mi. Cez noc tu nájdete mnoho zvodných blondínok, ktoré už vedia ako si užívať život.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

8. Ibiza, Španielsko

Ibizu snáď netreba ani bližšie predstavovať. Je to priam Mecca nočného života, kde sa robia párty 24 hodín denne. Nájdete tu nespočetné množstvo krásnych žien a môžete zavítať aj do najväčšieho nočného klubu v Európe – Privilege, ktorý ma kapacitu až 10 000 ľudí.

Privilege

7. Saint-Tropez, Francúzsko

Cez letnú sezónu toto malé francúzske mestečko prekvitá životom. Drahé autá, luxusné jachty a ešte luxusnejšie ženy. Medzi najslávnejšie nočné kluby patrí V.I.P Room alebo Caves du Roy, kde ale budete musieť načrieť hlbšie do vrecka. Celebrity z celého sveta sa sem chodia zabávať. Určite by ste sa mali zastaviť aj na prestížnej plážovej diskotéke Nikki Beach. S kúskom šťastia tam stretnete aj Roberta Geissena 🙂

Nikki Beach Saint-Tropez

6. Las Vegas, Nevada

Čo sa stane vo Vegas, zostane vo Vegas. Už táto legendárna fráza napovedá, že je to miesto ako stvorené na dobrodružstvo. Slobodní ľudia z celého sveta si sem chodia užívať a zabúdať na problémy. Toto mesto nikdy nespí a skoro vo všetkých hoteloch nájdeme aj nočný klub. Pozor však na lákavé kasína, ktoré číhajú na každom rohu. Ľahko sa môže stať že odtiaľ pôjdete s holou …

5. Cancún, Mexiko

Miesto známe svojím nočným životom a bielymi plážami. Najlepšie obdobie, kedy ho môžete navštíviť je od decembra do apríla. Vtedy tu je najviac ľudí a nájdete tu množstvo rezortov, ktoré doslova pomáhajú ľuďom zoznamovať sa. Raj pre nezadaných.

Cancun

4. Barcelona, Španielsko

Nájdete v nej všetko. Skvelé diskotéky, pieskové pláže, mnohé kultúrne či historické pamiatky a v neposlednom rade si môžete pozrieť aj futbal, ktorým Barcelona doslova žije. Toto miesto je plné nezadaných mladých ľudí prichádzajúcich z celého sveta, ktorí si sem prišli užívať.

3. Bangkok, Thajsko

Druhá zastávka pánov z filmu Hangover bola práve tu. Keď zapadne slnko, Bangkok sa mení na najživšie mesto juhovýchodnej Ázie, čo by bola škoda nevyužiť pokiaľ ste single. Je tu mnoho skvelých reštaurácii či turistických atrakcií. Výhodou tohto miesta je tiež to, že vám nespraví až taký prievan v peňaženke ako ostatné v tomto rebríčku.

Bangkok

2. Miami Beach, Florida

Je kolískou amerického párty života, ktorý tu trvá celoročne. Nachádzajú sa tu špičkové nočné kluby, medzi ktoré patrí napríklad LIV, Mansion, SET, Mokai, Story a iné. Cez deň tu nájdeme modelky pózujúce na piesku či opálené krásky na korčuliach brázdiace Ocean Drive. Single muž by sa tu rozhodne nestratil.

1. Rio de Janeiro, Brazília

Toto mesto plné exotických bohýň by ste mali určite navštíviť. Podľa mnohých pánskych magazínov tu žijú najkrajšie ženy na svete. Obzvlášť, keď sem zavítate vo februári alebo marci. Vtedy sa tu koná veľkolepý karneval s HOT tanečnicami, ktorých je toľko, že sa vám nestíha hlava otáčať. Majú na sebe len veľmi málo oblečenia, ak vôbec nejaké majú. Spolu s neutíchajúcim nočným životom a nádhernými plážami je toto miesto doslova raj na zemi.

Rio de Janeiro

Zdroj: Nueey.com | Foto: YouTube

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU