Možno aj vás trápi, že vám to v poslednej dobe v posteli až tak nefunguje. Zamysleli ste sa však nad tým, čím to môže byť spôsobené? Niekedy ide skutočne o drobnosti, ktoré môžete jednoducho zmeniť a byť tak opäť skvelým milencom!

Spánok

Tak ako je spánok dôležitý pre regeneráciu svalov, je dôležitý aj pre regeneráciu mysle. K milovaniu potrebujete byť dobre oddýchnutý a uvoľnený. Ak chcete teda podať dobrý výkon, snažte sa spať osem hodín denne.

Stres

Stres má obrovský vplyv na intímny život. Možno si to ani neuvedomujete, no ak vás niečo trápi napríklad v práci, prejaví sa to aj v posteli. Vaše myšlienky totiž budú inde a nebudete si to vedieť užiť, čo ovplyvní aj váš výkon. Snažte sa uvoľniť a nestresovať pre nepodstatné veci.

Lieky

Je nám jasné, že ak musíte brať nejaké lieky, asi len tak neprestane iba preto, aby ste boli lepší v posteli. No mnoho mužov berie často rôzne doplnky na lepší výkon v posilňovni alebo sa dopuje tabletkami aj vtedy, keď to nie je nutné. Niektoré lieky nemusia mať na to žiaden vplyv, iné môžu spôsobovať väčšiu únavu či nechuť do milovania, alebo môžu oslabiť váš výkon. Zvážte si preto, čo do seba dávate.

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: Pexels.com