Český YouTube kanál TOP Trending priniesol extrémne zaujímavé video. To poukazuje na 5 najslávnejších prípadov detí, ktoré boli vychované zvieratami. Nájdete v ňom skutočne mrazivé príbehy!

Vo videu s názvom TOP 5 detí, ktoré boli vychované zvieratami, nájdete päť rôznych prípadov a každý jeden z nich je znepokojivý, ba priam až desivý. Vypočujte si o dievčati, ktoré uniesol gang, následne ju vyhodil mimo civilizácie a ona našla útočisko medzi opicami. O chlapcovi, z ktorého chcela mať matka domáceho miláčika a tak ho vychovávala medzi vtákmi. Alebo o inom chlapcovi, ktorý bol pre zmenu vychovaváný kozami a nikdy sa nezistilo, ako sa medzi ne dostal.

Najznepokojujúcejšie sú však príbehy číslo 4 a číslo 1. Ako štvorku tvorcovia videa zvolili mladé dievča z Ukrajiny menom Oxana, ktoré sa kvôli rodičom alkoholikom ocitlo medzi psami. Zanedbaná dievčina bola po nájdení umiestnená do detského domova a hoci sa neskôr naučila ľudským zvykom, dodnes je mierne mentálne retardovaná.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Najznámejší a najviac zdokumentovaný prípad detí, ktoré boli vychované zvieratami, sú tzv. vlčie deti. Ide o smutný príbeh dvoch dievčat vo veku 3 a 8 rokov. Tie sa dokázali živiť iba surovým mäsom a jedna z nich dokonca po pár mesiacoch medzi ľuďmi zomrela. Viac zaujímavostí o jednotlivých prípadoch nájdete vo videu nižšie.

TOP 5 detí, ktoré boli vychované zvieratami

Zdroj: YouTube | Foto|Video: YouTube

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU