Herečku Margot Robbie odpálila na vrchol Hollywoodu jej rola vo filme Vlk z Wall Street, kde zahviezdila po boku Leonarda Di Capria. Odvtedy patrí medzi najžiadanejšie tváre filmového priemyslu a muži sa jej nevedia nabažiť! 

Okolo Margot Robbie je aj v súčasnosti dosť rušno, keďže do kín po celom svete sa pomaly dostáva film Vtedy v Hollywoode, v ktorom patrí medzi jednu z hlavných postáv. Mnohí tvrdia, že pôjde o ďalšiu z jej rolí, ktorú si diváci navždy zapamätajú, rovnako ako úlohu manželky finančného podvodníka zo spomínaného Vlka z Wall Street, alebo rolu šialenej Harley Quinn z filmu Suicide Squad.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Once Upon a Time in Hollywood trailer

 

Nie je to však jediný film, v ktorom sa tento rok objaví, keďže ju čakajú ešte ďalšie dva a budúci rok má naplánovaných dokonca už päť natáčaní. Popritom všetkom sa teda nestíha veľmi aktívne venovať svojim fanúšikom na Instagrame, na rozdiel od iných známych tvári. Aj napriek tomu sa však na internete objavili dva zábery odhalenej Margot iba v plavkách a bez mejkapu, ktoré vás v závere článku opäť raz presvedčia o tom, že je to skutočne krásna žena!

Margot Robbie

Spomínané zábery nájdete po kliknutí >>SEM<<

Foto: Instagram/Margotrobbie, Instagram/Onlyclassy, Twitter | Video: YouTube