Farma 11 sa už rozbehla vo veľkom a určite nejeden z vás už má vybratú svoju favoritku, ktorú s obľubou sleduje v televízii. Teraz však na statok mieria nové tváre  a medzi nimi nechýba ani ďalšia HOT slečna z východu!

Farma 11 bude mať štyroch nových súťažiacich, pričom dvaja pribudnú do tábora východ a rovnako dvaja do tábora západ. V prvom i druhom prípade ide o jedného muža a jednu ženu. Začneme mužmi. Do tábora západ mieri Mário Krkoška, východniarov pre zmenu doplní Martin Mihalík.

Martin Mihalík
Mário Krkoška

Nás na mužskom magazíne však pochopiteľne oveľa viac zaujímajú ženské posily. Tou západniarskou je rodáčka zo Skalice Nikola Prsteková, ktorú sme vám bližšie predstavili v predchádzajúcom článku – TU.

Nikola Prsteková

Do táboru východ poputuje Andrea Matejčíková. Už na prvý pohľad je každému chlapovi jasné, že príťažlivá blondína len rozšíri rady už bez tak krásnych žien z východu. Andrea pochádza z Košíc, ale už 6 rokov žije v Námestove, kde sa vydala. V súčasnosti je však rozvedená a rozbieha vlastný biznis. Už teraz sa tešíme, ako túto blondínku spoznáme viac!

Andrea Matejčíková

Zdroj: Farma.markiza.sk | Foto: Farma.markiza.sk, TV Markíza