Andrea Matejčíková (34), známa pod prezývkou Deya, sa po svojom vypadnutí z hry o 75 000€ opäť mohla vrátiť do sladkej reality. Okamžite sa začala objavovať v spoločnosti ostatných vypadnutých farmárov a ich fanúšikovia si nemohli nevšimnúť, že špeciálne k jednému z nich má skutočne blízko! 

Deya sa po svojom vypadnutí vyjadrila, že na Farme jej boli humorom najbližší Matej Jurkovič (41) a Peter Gyűrűsi (45). S druhým menovaným však veľa času stráviť nemohla, pretože za jeho pôsobenia v súťaži bola ešte Farma rozdelená plotom na západnú a východnú časť. Potom, čo Deya nedávno vypadla v dueli proti Romane Košťálovej, sa však mohla v realite bližšie spoznať práve s Petrom. A zdá sa, že sú spolu naozaj radi.

Peter totiž pridáva na svoj instagramový profil jednu fotku za druhou a na väčšine z nich je práve s Deyou. Nechýbajú ani milé popisy a komentáre fanúšikov so špekuláciami, že táto dvojica je novým exfarmárskym párikom, na čo samotný Peter reagoval krátkym odkazom, že uvidia, ako to dopadne. Nič však ešte nie je potvrdené a je možné, že ide len o srandičky z ich strany, keďže obaja sú známi svojim špecifickým štýlom humoru. Ako to medzi nimi je sa však určite časom ukáže, no bezpochyby by im to spolu pristalo!

Deya a Peťo

Foto: Instagram/Peter_gyurusi, Instagram/Crazydeya, Farma.markiza.sk